Please wait
Menu
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa
Adres:
Łomianki ul. Wiślana 53
Email:
biuro@decorp.pl
Telefon:
+48 513897490
Trendy 2022 Interior & Architecture design

Trendy 2022 Interior
& Architecture design

19 marca 2020
Scroll Down

Nasza praca jest prosta i wyrafinowana, więc da się ją opisać prostym i zwięzłym językiem. Uwielbiam wyczucie i wyrafinowanie jego wyższości. Lubię ludzi o bystrym umyśle, a jednocześnie łatwych do rozmowy. Te cechy można łączyć idealnie naturalnie. Jednak ludzie wyglądają nieszczęśliwie, jeśli te właściwości są z nimi sztucznie połączone.

Dla mnie design — to jakość życia. Dobry design ma niewiele wspólnego z trendami. Zmęczony słuchaniem, jak próbuje nadać status frywolnemu zjawisku mody. Moim zdaniem projektant powinien dążyć do czegoś więcej niż tylko do rozdzielania rzeczy.
— Antonio Citterio

Minimalizm osiągnął pewien punkt krytyczny, szczyt. Gdzie iść? Nie wiem. Najważniejsze dla projektanta — aby tworzyć rzeczy, które mu się podobają, a współpraca z klientem — satysfakcję. Musimy zrozumieć, czego chce klient i połączyć to z Naszymi możliwościami. Aby stworzyć coś wyjątkowego, potrzebny jest entuzjazm obu stron. Jestem bardzo zadowoloną osobą, bo współpracowałam ze wspaniałymi klientami, którzy bardzo mi pomogli.

  • Design — to nie to, jak obiekt wygląda, ale jak działa.
  • Dobry design — jest innowacyjny.
  • Dobry projekt — ma być estetyczny.

Zobaczcie co jest na topie.

Chcę tworzyć piękne rzeczy, nawet jeśli nikomu to nie jest potrzebne, jako walka z brzydkimi rzeczami. To jest Nasz zamiar.

Szybko, tanio i dobrze — z tych trzech rzeczy zawsze powinieneś wybrać dwie. Jeśli jest szybki i tani, nigdy nie będzie dobry. Jeśli jest tani i dobry, to nigdy nie wyjdzie szybko. A jeśli jest dobry i szybki, nigdy nie będzie tani. Ale pamiętaj: z trzech zawsze musisz wybrać dwa.

Posted in Design, NaturaTags:
Write a comment