Please wait
Menu
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa
Adres:
Łomianki ul. Wiślana 53
Email:
biuro@decorp.pl
Telefon:
+48 513897490
Postępujemy zazwyczaj zgodnie z procesem projektowania.

Postępujemy zazwyczaj zgodnie
z procesem projektowania.

24 września 2020
Scroll Down

Zajmiemy się zaprojektowaniem, aranżacją i pracami wykończeniowymi Twojego wnętrza „pod klucz”.

Apartament, mieszkanie, dom? Nie ma problemu, lubimy wyzwania! U nas możesz liczyć na kompleksowy projekt z nadzorem i wykończeniem pod klucz.

Sprawdzona ekipa, solidni oraz terminowi wykonawcy i dostawcy, nasze doświadczenie -to przepis na wnętrzarski sukces!

Oferujemy projekt przystosowany do twoich potrzeb i preferencji.

Zdejmiemy z Twoich barków nie zawsze przyjemne obowiązki związane z pracami remontowymi i aranżacyjnymi.

U nas standardem jest terminowość i jakość wykonywanych usług.

Jeśli szukasz zespołu, który w sposób kompleksowy, kompetentny i profesjonalny zajmie się Twoją nieruchomością w Warszawie, oferując projekt, nadzór, wykończenie pod klucz – dobrze trafiłeś!

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Marzysz o pięknym mieszkaniu, apartamencie, domu czy unikalnym biurze? Dobierzemy projektanta do Twoich potrzeb i stylu. Nie musisz tracić czasu na wyszukiwanie odpowiedniego, przeglądanie portfolio, wysyłanie zapytań i porównywanie ofert. Zrobimy to za Ciebie.
Współpracujemy z najlepszymi architektami, biurami projektowymi w całej Polsce, Zrealizowaliśmy wiele projektów wnętrz małych i dużych inwestycji, mamy doświadczenie, wiemy na jakie aspekty zwrócić uwagę, znamy ich preferencje, styl i jakość pracy.
U Nas każdy projekt rozpoczynamy od analizy Twoich potrzeb i inspiracji, na podstawie tych informacji Architekt przygotowuje układy funkcjonalne mieszkania, następnie na jego podstawie powstają wizualizacje i szczegółowy dobór materiałów wykończeniowych. Po tym etapie wykonujemy projekt wykonawczy, na który składają się szczegółowe rysunki podłóg, ścian, sufitów, łazienek, mebli na wymiar, instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej, niezbędne do prawidłowej realizacji Twojego projektu.

KOMPLEKSOWE WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Chcesz zlecić cały proces remontu od A do Z? Dzięki współpracy jednego zespołu projektowego i wykonawczego jest to możliwe.U nas możesz liczyć na kompleksowy projekt z nadzorem i wykończeniem pod klucz.
Sprawdzona ekipa, solidni oraz terminowi wykonawcy i dostawcy, nasze doświadczenie -to przepis na wnętrzarski sukces! Oferujemy projekt przystosowany do twoich potrzeb i preferencji.
Zdejmiemy z Twoich barków nie zawsze przyjemne obowiązki związane z pracami remontowymi i aranżacyjnymi.
Jeśli szukasz zespołu, który w sposób kompleksowy, kompetentny i profesjonalny zajmie się Twoją nieruchomością, oferując projekt, nadzór, wykończenie pod klucz – dobrze trafiłeś!

NADZÓR INWESTORSKI

Na samą myśl o nadchodzącym remoncie ogarnia Cię przerażenie? Nie masz czasu? Nie znasz się na pracach budowlanych? A może mieszkasz daleko? Nie ma problemu, zrobimy to za Ciebie.Nasz zespół profesjonalistów – inżynierów budownictwa, architektów przeprowadzi cały proces wykończenia wnętrza na każdym jego etapie.
W zakresie usługi nadzoru otrzymasz od nas szczegółowy kosztorys prac i materiałów wykończeniowych, dzięki któremu poznasz dokładny koszt remontu. Znajdziemy najlepszych wykonawców, podwykonawców i dostawców, tak aby Twoje wnętrze było zgodne z projektem. Zamówimy i kupimy wszystkie materiały wykończeniowe, które w odpowiednim czasie dojadą na budowę. Cały proces budowy na każdym etapie będziemy relacjonować i nadzorować. Będziemy kontrolować harmonogram prac, ich jakość i poprawność. Twoja obecność na budowie nie będzie konieczna, wszystkie informacje otrzymasz od nas mailowo / telefonicznie, a proces remontu będzie bezstresowy i co najważniejsze ustrzeżemy Cię przed wieloma błędami i problemami, które mogą pojawić się przy realizacji projektu Twojego wnętrza.

METAMORFOZA WNĘTRZA

Kupiłeś nieruchomość z rynku wtórnego i chcesz ją na nowo zaaranżować?Pomożemy Ci w metamorfozie Twojego wnętrza. Dostosujemy układ funkcjonalny do Twoich potrzeb, wskażemy ważne aspekty remontu, zaprojektujemy poszczególne pomieszczenia a może wystarczą tylko małe zmiany, aby Twój apartament nabrał nowoczesnego charakteru. Zorganizujemy podwykonawców, zamówimy materiały i dopilnujemy aby wszystko zostało zrealizowane zgodnie z projektem. Przedstaw nam swoją nieruchomość, A my zajmiemy się całą metamorfozą!

MEBLE NA WYMIAR

To usługa skierowana do wszystkich, którzy marzą o meblach dopasowanych do ich potrzeb. Zaczniemy od projektu mebli / zabudów stolarskich. Wykonamy inwentaryzację, dobierzemy materiały, zaprojektujemy, a następnie wykonamy i zamontujemy meble. Dzięki współpracy z najlepszymi stolarzami, dostawcami materiałów, blatów, kamieniarzy dostarczymy produkt zgodny z projektem i Twoimi oczekiwaniami w jednym miejscu. Napisz lub zadzwoń do nas jak możemy Ci pomóc!

KOSZTORYSOWANIE

Planujesz remont i chcesz poznać jego dokładny koszt? A może posiadasz projekt, który chcesz wycenić? Nie ma problemu, wykonamy dla Ciebie szczegółowy kosztorys oparty na aktualnych, rynkowych wycenach wraz z wykonaniem dokładnego przedmiaru Twojego projektu.
Wskażemy możliwości zamian materiałowych i oszczędności. Całość kosztorysu otrzymasz w formie zrozumiałej i czytelnej tabeli z podziałem na poszczególne pomieszczenia i pozycje przedmiarowe. Taki dokument nie tylko pozwoli Ci zaplanować budżet ale także kontrolować go w trakcie realizacji prac. W ramach usługi kosztorysowania, wskażemy również dostawców i podwykonawców na podstawie których ofert została sporządzona wycena. Napisz lub zadzwoń do nas!

REALIZACJA LISTY ZAKUPOWEJ

Otrzymałeś od architekta wnętrz listę zakupową i chciałbyś ja zrealizować? Nie ma problemu, podejmiemy się tego wyzwania.W pierwszej kolejności wykonamy dla Ciebie szczegółowy kosztorys, ze wskazaniem cen i ilości poszczególnych materiałów, a po ich akceptacji zamówimy i dostarczymy pod wskazany adres i w określonym przez Ciebie czasie wszystkie produkty z listy zakupowej. Mamy doświadczenie, znamy i współpracujemy w wieloma wiodącymi sklepami i producentami w branży architektury wnętrz. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, znajdziemy nawet najbardziej wyszukane produkty. Napisz lub zadzwoń do nas!

PRIVATE SHOPPING

Marzysz o pięknych meblach, materiałach wykończeniowych, które chcesz wybrać osobiście, ale nie wiesz gdzie ich szukać, potrzebujesz doradztwa i na myśli przychodzą Ci tylko popularne sieciówki…Z nami zakupy będą czystą przyjemnością. Na podstawie Twoich potrzeb zaplanujemy najlepsze sklepy z artykułami wnętrzarskimi, doradzimy w wyborze, wynegocjujemy najlepsze warunki zakupu, a nawet zapewnimy „private shopping” po godzinach otwarcia sklepu. Napisz lub zadzwoń do nas!

POGOTOWIE WNĘTRZARSKIE

Potrzebujesz drobnej usługi budowlanej, szybkiej naprawy. Nasi pracownicy z chęcią Ci pomogą. Usługa zostanie wykonana szybko, sprawnie i profesjonalnie. Napisz lub zadzwoń do nas!

VIP CONCIERGE

Impossible is nothing – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Masz nietypowe wymagania, poszukujesz niezwykłych produktów z najdalszych zakątków świata, usług w zakresie wykończenia wnętrz, których nie możesz znaleźć na lokalnym rynku czy wyposażenia – ta oferta jest dla Ciebie. Uwielbiamy wyzwania, nietypowe zamówienia dają nam niebywałą satysfakcje, a zadowolenie Klienta jest dla nas największą nagrodą, Napisz lub zadzwoń do nas w czym możemy Ci pomóc.

KONSULTACJE

Planujesz sam/a przejść przez proces remontu i potrzebujesz wsparcia tylko w wybranych aspektach, które są dla Ciebie wątpliwe lub szczególnie ważne. Przeanalizuję Twój projekt, kosztorys czy umowy z podwykonawcami, doradzę w wyborze wykonawców, dostawców a nawet zakupie Twojego mieszkania.
Nie czekaj, umów się na konsultacje już dziś.

Posted in Design, Eventy, TechnologiaTags:
3 komentarze
 • Alex

  Fast, cheap and good — from these three things you should always choose two. If it’s fast and cheap, it will never be good. If it’s cheap and good

  11:09 20 października 2020 Odpowiedz
 • James

  Fast, cheap and good — from these three things you should always choose two. If it’s fast and cheap, it will never be good. If it’s cheap and good

  11:10 20 października 2020 Odpowiedz
  • Test Reply

   And if it is good and fast, it will never come cheap. But remember: of the three you still have to always choose two.

   11:11 20 października 2020 Odpowiedz
Write a comment